Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Tüm Ürünlerde 300TL Üzeri Kargo ücretsiz 

Teslimat ve Kargolama Bilgileri

 erciyesceyiz.com online mağazasından vermiş olduğunuz siparişler 24 saat 1  iş günü içerisinde hızlıca hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edilen gönderiler İstanbul içi 1iş günü İstanbul Dışı 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz SÜRAT VE PTT KARGO firmasının Bazı İllerimizin içerisindeki ilçe yada köy beldelerine haftada sadece 1 gün teslimat gerçekleştirmektedir.
Siparişinizin ivedi bir şekilde elinize ulaşması gerektiği durumlarda canlı destek sistemimizden satın almayı düşündüğünüz ürünlerin adını paylaşarak net bir teslimat süresi bilgisini talep edebilirsiniz.

*** Nadirende olsa tedarikçi firma kaynaklı geçikmelerden ötürü sipariş kargo teslim süreleri gecikebilmektedir. Bu gibi durumlarda müşteri hizmetleri birimimiz sizleri arayarak bilgilendirmektedir.

***Kargo teslimi sonrası ürünlerin size ulaşma süreleri normal şartlar göz önünde bulundurularak belirtilmiştir.İklim koşulları ve olağan üstü durumlarda kargo firmarının ürünleri teslim süreci de değişebilmektedir.