Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

Kapıda ödeme seçeneğimiz mevcuttur.

Kargo teslim ve kargo şubesinden teslim alabilirmiyim?

Web sitemiz üzerinden verdiğiniz tüm siparişleriniz kesinlikle gizli paket yapılarak kargoya teslim edilir. Kargo paketinin üzerinde site ismi, ürün içeriği kesinlikle yazmaz.
Kargonuzu çalıştığımız kargo firması olan PTT şubelerine isteyebilirsiniz. Adres kısmına size uygun PTT  şube ismi yazmanız yeterlidir.

Hangi yöntemlerle ödeme yapabilirim?

Web sitemiz üzerinden kredi kartı, banka kartı veya sanal kart ile ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 
Herhangi bankada hesabınız bulunmuyorsa bankanızdan sanal kart ile ilgili bilgi alarak sanal kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi için bankanızla görüşebilirsiniz.

Taksit seçeneğiniz var mı?
Web sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemlerde tüm kredi kartlarına taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kargo ücreti ne kadar?

mdukkan.com üzerinden verilen siparişlerde 7,5 TL kargo bedeli tahsil edilmektedir. 200 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Sitemiz üzerinden saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler Hafta Sonu ve Resmi Tatiller haricinde aynı gün kargoya verilir. Tüm ürünlerimiz stoktan gönderilmektedir, tedarik süreci olmaz ve hızlı işlem ile siparişiniz en kısa sürede size teslim edilir.

Aldığım ürün elime ne zaman ulaşacak?

Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler Hafta Sonu ve Resmi Tatiller haricinde aynı gün kargoya verilir. Ürününüz size kargo firması tarafından 1-3  iş günü içerisinde ulaştırılacaktır.