Masa Örtüsü Takımı Modelleri

Masa örtüleri dekorasyonda son dokunuş… Şık bir masa örtüsü takımı ile salonunuzda dekorasyona son noktayı koyabilirsiniz.

Rengarenk ve eşsiz desenler ile masa örtüsü takımları…


12 Kişilik Masa Örtüsü Takımı


Masa örtüsü takımları arasında kişi sayısına göre seçim yapmak isteyenler, daha büyük aileler için büyük sofralar kuracak olanlar 12 kişilik yemek masa örtüsü takımı seçeneklerinden inceleme yapabilir. 12 kişi için özel olarak hazırlanmış olan masa örtüsü takımlarında, servis örtüleri ve diğer parçalar da olacak. Parçaların toplamından oluşan takım, masanızın zarif ve eşsiz gözükmesi için yeterli.

Hem şık hem de zarif olan masa örtüsü takımları…

Her modelin ayrı bir havası var. Salonunuzda kullandığınız renklere göre, kişisel zevklerinize göre seçiminizi yapabilir. Eşsiz bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Masa Örtüsü Takımı Trend Modeller

2019 yılının en gözde modelleri, az renk ile çok şey ifade eden modeller. Desenleri belirgin olan, az rengin kullanıldığı; ancak vurgunun çok güzel yapıldığı modeller. Masanızda şıklığı yakalamanızı sağlayacak olan bu modellerin güzelliği, sadeliğinden geliyor. Kullanılan küçük taşlar, parlak detaylar ile masanız ışıl ışıl olmaya devam ediyor. Masa örtüsü takımı trend modeller arasından en beğenilen ve sevilen modelleri tercih edebilirsiniz.

En sevilen masa örtüleri…

2256545
₺99,60 KDV Dahil
₺120,00 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
Tükenmek üzere
sarayhan2
₺225,00 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
eslem/krem gardenya kumaş
₺250,00 KDV Dahil
1 2 3 >